Zamknij
Zamknij
Zamknij

Sparing Orliki E1: Sokół Serock – ŁKS Łochów 4:9

W sobotę 23.03.2019 r. na boisku w Jadwisinie nasza drużyna rozegrała ostatni sparing przed rozgrywkami ligowymi.

Był to kolejny mecz, w którym organizacja gry zespołu i cele zespołowe były najmniej istotne. Każdy zawodnik grał niemal identyczny czas gry. Poza rozwojem indywidualnych, piłkarskich umiejętności zawodników, ważne były też cele motoryczne. Trener chciał zapewnić zawodnikom dłuższy czas gry bez zmian, co w kolejnych kwartach (3 i 4) przekładało się na wysoki poziom zmęczenia. Piąta kwarta była jedyną, gdy zmiany były dokonywane rotacyjnie. Zawodnicy ponownie dostali mniej więcej równy czas gry w formacjach defensywnych i ofensywnych, poza bramkarzem, który tylko jedną część rozegrał w polu. Wynik meczu był dla nas niekorzystny. Mimo, że nie jest najważniejszy to liczyliśmy na nieco lepszy rezultat. Już w najbliższy weekend drużyna rozpocznie rozgrywki ligowe, tym razem w III lidze, po wywalczeniu awansu w rundzie jesiennej z IV ligi. Zapraszamy na Stadion w Serocku w tę sobotę 30.03.2019 na godzinę 10.00!

 

Sobota 23.03.2019 r. godz. 10.00, Boisko w Jadwisinie, czas gry 5 x 15′

KS Sokół Serock – ŁKS Łochów 4:9

(2:0, 1:1, 0:4, 1:3, 0:1)

Skład Sokoła:

Patryk Brejnak, Michał Błażkowski, Bartosz Druchniak, Cezary Jędrzejewski, Oskar Kurowski, Filip Młynkowski, Nataniel Opałka, Grzegorz Przybyszewski, Szymon Rydzewski, Jakub Suszczyński, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak, Sylwester Wójcik.

Gole: Brejnak 2, Jędrzejewski 1, Wójcik 1.

Asysty: Błażkowski 1, Brejnak 1, Jędrzejewski 1, Wójcik 1.

Trener: Tomasz Luks.

 

Kolejny mecz ligowy:

30.03.2019 r. (sobota) godz. 10.00, Sokół Serock – Barca Academy Warszawa II (Stadion Miejski w Serocku)

 

 

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy