BUG WYSZKÓW – KS SOKÓŁ SEROCK    3 – 1 (1-0)

W niedzielę 24 marca Sokół podejmował na wyjeździe drużynę Bug Wyszków.

Był to pierwszy mecz o punkty w tym roku. Pierwsza połowa meczu rozpoczęła się bardzo niedobrze dla Sokoła, już w 2 minucie po akcji prawą stroną boiska Wyszków wyszedł na prowadzenie. Po bramce mecz stał się bardzo wyrównany, obie drużyny miały swoje szanse na zmianę wyniku, ale dobrze w bramkach sprawowali się bramkarze. Serocczanie najlepszą okazje do wyrównania mieli w 16 minucie, po jednym z rzutów rożnych, ale piłka po strzale Choszcza trafiła w słupek.

Po przerwie Sokół wyszedł już bardzo wysokim pressingiem chcąc odrobić straty, co dało możliwość do kontry przeciwnikom. Sokół miał doskonałą sytuacje w 65 minucie ale piłkę z pustej bramki po strzale Sylwestra Szambelana, wybił wślizgiem jeden z obrońców Wyszkowa. W 81 minucie Sokół popełnił błąd w wyprowadzeniu piłki, po którym w sytuacji sam na sam znalazł się zawodnik gospodarzy, który podwyższył wynik na 2:0 . W 84 minucie Wyszków strzelił na 3:0. Sokół zdobył honorową brankę w 87 minucie, po dośrodkowaniu Darkowskiego bramkarza gospodarzy pokonał Rawa. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

W Sobotę 30 marca o godzinie 16:00 Sokół podejmie u siebie zespół z Łaskarzewa , będzie to mecz o tak zwane „6 punktów”.

Sokół wystąpił w składzie: Michał Durzyński, Adrian Koza, Błażej Cichmiński, Rafał Choszcz, Radosław Rosiński, Krystain Szambelan, Paweł Calak, Daniel Głowacki, Krzysztof Szymański, Sylwester Szambelan, Artur Rawa.

Z ławki: Szymon Darkowski, Mariusz Wiśniewski.