Trampkarz C2 Niebieska !
W sobotnie popołudnie na Stadionie w Serocku mierzyliśmy się z zespołem Wisły Jabłonna. Mając w pamięci przedsezonowy sparing, każdy spodziewał się trudnego meczu.
W pierwszej połowie Rywale pokazali bardzo wysoką skuteczność, aż 6 krotnie pokonując naszego bramkarza. Nasza drużyna, mimo niekorzystnego wyniku cały czas starała się nawiązać walkę, ale wobec dobrze grającego Rywala było to utrudnione.
Na drugą część gry wyszliśmy z mocnym postanowieniem poprawienia naszej gry. Od początku dużo dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, przebywając coraz częściej na połowie Przeciwnika. Mimo dosyć sporej ilości sytuacji strzeleckich nie przełożyło się to jednak na strzelone bramki. W tej połowie Rywale tylko raz znaleźli sposób sforsowanie naszych szyków obronnych.
Mimo niekorzystnego wyniku, nasza drużyna długimi momentami szczególnie w drugiej połowie pokazała, że z każdą kolejną akcją zaczynamy coraz lepiej rozumieć się na boisku. Wyciągamy wnioski i dalej ciężko trenujemy
 Kolejny mecz ligowy rozegramy na stadionie w Serocku w sobotę 18.09, a naszym przeciwnikiem na będzie zespół UKS Błyskawica Warszawa.
KS Sokół Serock – Wisła Jabłonna 0:7 (0:6)
Zagrali: Marcin Kowalski, Szymon Bogdański, Arkadiusz Trzonkowski, Oskar Kurowski, Krzysztof Gajewski, Gabriel Krawczyk, Cezary Jędrzejewski, Nataniel Opałka, Filip Młynkowski, Patryk Brejnak, Alvaro Kędzierski, Adrian Brzeziński, Michał Błażkowski, Piotr Marciniak, Bartosz Golasiński, Natan Szymański.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *